Profesjonalne wykańczanie wnętrz

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług glazurniczych. Wykonywane są one w domu lub mieszkaniu Klienta, we wskazanych pomieszczeniach. Płytki terakotowe mogą być ułożone także na zewnątrz np. na tarasie. Każdemu pomieszczeniu płytki ceramiczne, mozaika lub gres dodadzą niebywałego szyku i elegancji. Trzeba także podkreślić, że tego typu pokrycie ścian i podłogi to niezwykle praktyczne rozwiązanie w miejscach takich jak łazienka, kuchnia czy nawet przedpokój. Układanie glazury wykonywane jest przez najlepszych specjalistów w tym fachu. Zapewniamy pełen zakres prac związanych z kładzeniem płytek – od pomocy w ich doborze, poprzez kładzenie i docinanie, aż po wykończenie w postaci fugowania, nakładania powłoki przeciwwilgociowej oraz wklejania taśm uszczelniających.

W swojej pracy używamy materiałów najwyższej jakości, więc możesz być pewny, że otrzymasz usługę, w przystępnej cenie, z której będziesz w stu procentach zadowolony. Chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Oferta naszej firmy budowlanej

Firma remontowa i budowlana Hladio świadczy szeroki zakres usług związanych z pracami wykończeniowymi, budowlanymi i remontowymi. Działamy na terenie Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego. Jeśli nie znajdą Państwo w naszej ofercie interesującej pozycji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48.608.838.155.

Prace remontowe i budowlane