Profesjonalne wykańczanie wnętrz

Szukasz firmy, która wykona na Ciebie profesjonalny remont w mieszkaniu, domu lub lokalu użytkowym? Zapoznaj się z naszą ofertą na wykańczanie wnętrz. Warszawa to miasto, na terenie którego oferujemy swoje usługi. Pracują dla nas najlepsi fachowcy z takich dziedzin jak hydraulika, elektryka, murarstwo czy kamieniarstwo. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi remontowe obejmujące miedzy innymi: malowanie ścian, kładzenie tapety, stiuki, tynki ozdobne, układanie terakoty i płytek ceramicznych, układanie podług drewnianych, prace hydrauliczne, elektryczne, murarskie i kamieniarskie.

Oprócz tego pomagamy w doborze najlepszych materiałów, które nie tylko będą pięknie się prezentowały, ale i wytrzymają długi czas. Dodatkowo na wszystkie wykonywane przez nas prace dajemy gwarancję, dzięki czemu nawet, jeśli coś się stanie nie będziesz musiał dodatkowo płacić za naprawę.

Zachęcamy do zapoznania z pełnym zakresem oferowanych przez nas usług oraz do konsultacji z naszym pracownikiem, w celu omówienia wszystkich szczegółów remontu.

Oferta naszej firmy budowlanej

Firma remontowa i budowlana Hladio świadczy szeroki zakres usług związanych z pracami wykończeniowymi, budowlanymi i remontowymi. Działamy na terenie Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego. Jeśli nie znajdą Państwo w naszej ofercie interesującej pozycji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48.608.838.155.

Prace remontowe i budowlane

  • Gładzie natryskowe

    Gładzie natryskowe Wykończenia ścian metodą natryskową to najszybszy i najpewniejszy sposób na...

  • Kominki

    Kominki: Wykonanie instalacji grzewczej możemy połączyć z montażem kominka w Państwa domu lub...

  • Prace malarskie, tapetowanie, stiuki

    Prace malarskie, tapetowanie, stiuki Malowanie i tapetowanie wnętrz to na ogół ostatni etap prac...