Profesjonalne wykańczanie wnętrz

O firmie

Dekorator-Gips to firma remontowa oferująca profesjonalne i kompleksowe usługi remontowo- wykończeniowe wnętrz. Działamy na rynku od 6 lat, dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować Państwu usługi budowlane na najwyższym poziomie. Skomplikowane, nawet najbardziej wymyślne zlecenie wykonujemy terminowo, przy zachowaniu najwyższej jakości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze służymy radą w doborze oraz zakupie potrzebnych materiałów .

Hladio - dobra firma remontowa
Warszawa jest dużym miastem i działa tutaj wiele firm bodowlanych i wykończeniowych. Wiele z nich szybko powstaje ale nie potrafiąc sprostać oczekiwaniom rynku także szybko upada. W branży firm budowlanych i remontowych zaufanie jest podstawą. Wybierając wykonawcę dla planowanych prac budowlanych lub wykończeniowych z pewnością oczekują Państwo solidności i terminowości. Dom czy biuro to obiekt wykorzystywany latami, często mocno eksploatowane wymaga odpowiednio solidnego przygotowania i wykończenia. Powierzając nam swój lokal masz pewność że efekt przetrwa próbę czasu.

Wykańczanie wnętrz
Nasza firma zajmuje się wykańczaniem wnętrz na wysoki standard dzieki czemu nie będa się Państwo musieli wstydzić zapraszając gości lub partnerów biznesowych do swojego domu lub biura. Dzięki dokładności wykonania oraz dużemu doświadczeniu w pracach wykończeniowych, odpowiedniemu doborowi materiałów i elementów ozdobnych, uzyskujemy solidny i atrakcyjny wygląd przy zachowaniu dużej odporności.

Oferta naszej firmy budowlanej

Firma remontowa i budowlana Hladio świadczy szeroki zakres usług związanych z pracami wykończeniowymi, budowlanymi i remontowymi. Działamy na terenie Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego. Jeśli nie znajdą Państwo w naszej ofercie interesującej pozycji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48.608.838.155.

Prace remontowe i budowlane

  • Kominki

    Kominki: Wykonanie instalacji grzewczej możemy połączyć z montażem kominka w Państwa domu lub...

  • Montaż podłóg drewnianych

    Montaż podłóg drewnianych: Drewniane podłogi w dużym stopniu wpływają na nastrój każdego...

  • Malowanie natryskowe

    Agregat malarski to urządzenie do malowania natryskowego, które można stosować zarówno wewnątrz...