Profesjonalne wykańczanie wnętrz

Agregat malarski to urządzenie do malowania natryskowego, które można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Malowanie natryskowe w porównaniu do tradycyjnego sposobu malowania jest znacznie szybsze, sprawdza się na wszelkich powierzchniach. Wyjątkowo skraca czas pracy przy pokrywaniu powierzchni takich jak stropy, posadzki, ściany w wysokich pomieszczeniach.

Dodatkowa zaleta z malowania natryskowego to zachowanie czystości pracy - niekapiące dysze natryskowe gwarantują lepszą kontrolę nad strumieniem, co oszczędza czas i zmniejsza ilość pracy.

Malowanie natryskowe daje efekt głakiej ściany, dodatkowo pozwala na znaczną oszczędność materiału i dużą wydajność.

Firma Hladio wykorzystuje najwyższej klasy sprzęt do malowania natryskowego - urządzenie hydrodynamiczne marki Graco.

 

Malowanie natryskowe Warszawa

Malowanie to ostatni etap wykończenia wnętrz. Jest nie mniej ważne niż wcześniejsze prawidłowe przygotowanie powierzchni ścian i sufitów. Nasza firma budowlana w Warszawie Hladio zapewnia wykonanie wysokiej jakości powłok malarskich. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych malarzy. Obecnie najbardziej efektywną metodą malowania jest malowanie natryskowe. Technika malowania metodą natryskową, to nic innego jak wyrzucanie rozproszonych drobinek farby pod wpływem sprężonego powietrza bądź ciśnienia, za pomocą specjalnego pistoletu. Farba jest rozbita na bardzo drobne krople, a następnie wydostaje się z dyszy urządzenia i jest kierowana przez malarza na malowaną powierzchnię.

Malowanie natryskowe jest nowoczesną metoda, która pozwala w szybki i dokładny sposób pomalować duże powierzchnie ścian. Technika ta umożliwia równomierne nakładanie farby.  Prawidłowo rozpylona farba jest bez zacieków, czego efektem jest gładka i jednolita powłoka malarska. Malowanie natryskowe szczególnie sprawdza się przy malowaniu wszelkiego rodzaju sztukaterii, a także o chropowatej powierzchni, gdyż farba łatwiej dociera do trudno dostępnych miejsc dla wałka czy pędzla. W tej metodzie wystarczy jednokrotne pokrycie malowanego podłoża. Malarze Hladio dzięki dużemu doświadczeniu i umiejętności prawidłowego przygotowania farby są w stanie malować znaczne powierzchnie w krótkim czasie.

 

Oferta naszej firmy budowlanej

Firma remontowa i budowlana Hladio świadczy szeroki zakres usług związanych z pracami wykończeniowymi, budowlanymi i remontowymi. Działamy na terenie Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego. Jeśli nie znajdą Państwo w naszej ofercie interesującej pozycji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48.608.838.155.

Prace remontowe i budowlane