Profesjonalne wykańczanie wnętrz

O firmie

Dekorator-Gips to firma remontowa oferująca profesjonalne i kompleksowe usługi remontowo- wykończeniowe wnętrz. Działamy na rynku od 6 lat, dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować Państwu usługi budowlane na najwyższym poziomie. Skomplikowane, nawet najbardziej wymyślne zlecenie wykonujemy terminowo, przy zachowaniu najwyższej jakości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze służymy radą w doborze oraz zakupie potrzebnych materiałów .

Hladio - dobra firma remontowa
Warszawa jest dużym miastem i działa tutaj wiele firm bodowlanych i wykończeniowych. Wiele z nich szybko powstaje ale nie potrafiąc sprostać oczekiwaniom rynku także szybko upada. W branży firm budowlanych i remontowych zaufanie jest podstawą. Wybierając wykonawcę dla planowanych prac budowlanych lub wykończeniowych z pewnością oczekują Państwo solidności i terminowości. Dom czy biuro to obiekt wykorzystywany latami, często mocno eksploatowane wymaga odpowiednio solidnego przygotowania i wykończenia. Powierzając nam swój lokal masz pewność że efekt przetrwa próbę czasu.

Wykańczanie wnętrz
Nasza firma zajmuje się wykańczaniem wnętrz na wysoki standard dzieki czemu nie będa się Państwo musieli wstydzić zapraszając gości lub partnerów biznesowych do swojego domu lub biura. Dzięki dokładności wykonania oraz dużemu doświadczeniu w pracach wykończeniowych, odpowiedniemu doborowi materiałów i elementów ozdobnych, uzyskujemy solidny i atrakcyjny wygląd przy zachowaniu dużej odporności.

 

Firma remontowa Warszawa

Nasza firma remontowa w Warszawie Hladio zajmuje się wykańczaniem wnętrz na wysoki standard. Oferujemy pełen wachlarz usług remontowo-budowlanych. Profesjonalne i kompleksowe wykończeniowe wnętrz to nasza wizytówka. Działamy na rynku od 2014 roku. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu oferujemy Państwu usługi budowlane na najwyższym poziomie. Nasza ekipa remontowa zawsze doradzi najlepsze rozwiązanie w oparciu o najnowsze trendy rynkowe. Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań, domów, biur oraz innych pomieszczeń firmowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, służąc profesjonalną poradą budowlaną. Pracownicy Hladio posiadają duże praktyczne doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne.

Jeśli jesteś mieszkańcem stolicy i chcesz odświeżyć lub zmienić wystrój mieszkania. Znudził ci się kolor tapet lub ścian i planujesz remont firma remontowa Warszawa Hladio przeprowadzi Cię przez cały proces remontu. Od zaplanowania prac remontowych, zakupu materiałów do wykończenia pomieszczeń pod przysłowiowy klucz. Pracownicy naszej firmy szybko i sprawnie odnowią i wyrównają ściany pokoju, kuchni, łazienki lub innego pomieszczenia. Zajmą się także założeniem nowych instalacji elektrycznych, telefonicznych, RTV bądź ich uzupełnieniem czy wymianą starych. Wymiana podłogi na nową lub renowacja starej to nie problem. Pełny zakres prac wykonywanych przez naszą firmę budowlaną Warszawa Hladio znajduje się w zakładce oferta.

Jako firma remontowa w Warszawie przeprowadzamy nie tylko prace gipsowania, malowania, kafelkowania istniejących ścian czy skucia starych powierzchni. Nasza firma ma także duże doświadczenie w kompleksowych przebudowach budynków. Poprawiamy funkcjonalność budynku poprzez przenoszenie ścian działowych włącznie z wyburzaniem ścian nośnych i dostosowaniem budynku do potrzeb klienta. Misją naszej firmy jest wykonywanie usług tak, aby nasi klienci byli zadowoleni z końcowego efektu naszej pracy. Dlatego główny nacisk kładziemy na jakość naszych usług. Zachęcamy do kontaktu w siedzibie naszej firmy.

Oferta naszej firmy budowlanej

Firma remontowa i budowlana Hladio świadczy szeroki zakres usług związanych z pracami wykończeniowymi, budowlanymi i remontowymi. Działamy na terenie Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego. Jeśli nie znajdą Państwo w naszej ofercie interesującej pozycji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48.608.838.155.

Prace remontowe i budowlane

  • Prace gipsiarskie

    Prace gipsiarskie: Uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni ścian jest konieczne zarówno przed...

  • Prace kamieniarskie

    Prace kamieniarskie: Kamień to popularny surowiec w eleganckich wnętrzach. Nasi Klienci cenią go...

  • Prace wyburzeniowe

    Prace wyburzeniowe: Remont starszych budynków to doskonała okazja do tego, by poprawić...